Chci být host a ochutnávat

Chtěli byste vyzkoušet něco jiného, zajímavého, netypického? Chtěli byste se naučit nové recepty přímo od kuchaře? A nejen od těch z televize, ale od Vašich soudedů a známých? Restaurant Day Vám nabízí příležitost, jak ochutnat nové druhy jídel české i mezinárodní kuchyně, jak se něco nového dozvědět a jak si popovídat u skvělého domácího jídla a pití.

Pokud chcete vědět, kam můžete v Jeseníku zajít za ochutnat dobroty, které pro Vás připravili kuchaři Restaurant Day, sledujte novinky na těchto stránkách, nebo na Facebooku na stránkách www.facebook.com/RestaurantDayJesenik. Tam budou průběžně přidávány informace o pozicích minirestaurací spolu s popisem pohoštění, která budou nabízet.

Pokud rozumíte trochu anglicky nebo jiný světový jazyk, a chcete se podívat, kde jinde ještě pro Vás budou otevřeny zajímavé restaurace, podívejte se na oficiální stránky Restaurant Day vytvořené finskými zakladateli akce.

V Jeseníku na Náměstí svobody se pro Vás chystá, mimo jiné, třeba restaurace s pochoutkami z USA, vyrobené pravou americkou kuchařkou, která žije v Olomouci a zvykla si Jezdit na Restaurant Day do Jeseníku.

Na brzkou schledanou!